OX App Suite to zaawansowane aplikacje do obsługi poczty i zwiększania produktywności, które zostały zaprojektowane dla firm każdej wielkości (oraz budżecie)

Oczekuj więcej od poczty email

  • Profesjonalny adres email - email@twoja-domena.com
  • Bezpieczna i niezawodna z 99.9% czasu dostępności
  • Korzystaj z aplikacji webowych, mobilnych oraz desktopowych
  • Skrzynki o sporych pojemnościach 10GB i 50GB

Pożegnaj się ze spamem

Korzystając ze sztucznej inteligencji i predykcyjnego oprogramowania do ochrony poczty email, pakiet OX App Suite chroni Twoje skrzynki pocztowe przed spamem, wirusami, złośliwym oprogramowaniem oraz atakami typu phishing.

Pracuj z dowolnego miejsca

OX App Suite synchronizuje się między wszystkimi urządzeniami. Dostęp na urządzeniach mobilnych i desktopowych nie stanowi żadnego problemu, ponieważ OX App Suite działa bezproblemowo na wszystkich aplikacjach klienckich.

Funkcjonalności

Przechowywanie plików w chmurze

Przechowuj i udostępniaj bezpiecznie swoje ważne dokumenty w chmurze. Dzięki pojemności aż do 50 GB będziesz mieć mnóstwo miejsca na lata.

Kalendarz i kontakty

Komunikuj się jak przedsiębiorstwo za pomocą współdzielonego kalendarza, kreatora planowania, usłudze iCal i globalnej listy adresowej!

Wiele funkcjonalności poczty email

Twoje ulubione funkcje poczty email są dostępne, w tym usługi przekierowywania, aliasów, automatycznych odpowiedzi, filtrów, podpisów, powiadomień i więcej!

Dodaj aplikacje zwiększające produktywność

Twórz, edytuj i udostępniaj dokumenty Microsoft Office, takie jak Word, Excel i PowerPoint, za pomocą zaawansowanych aplikacji internetowych z pakietu App Suite.

Przenieś swoje aplikacje

W łatwy sposób dodaj do App Suite swoje ulubione usługi poczty elektronicznej i/lub aplikacji, takich jak Gmail, Dropbox, Zoom (już wkrótce) i więcej!

Kwestie prywatności

Ani my, ani narzędzia App Suite, nigdy nie będą przeglądać, skanować i udostępniać żadnych informacji osobistych oraz korespondencji email osobom trzecim. Nigdy.

Cennik & Plany

OX App Suite OX App Suite + Productivity
99.9% czasu dostępności (SLA)
Najlepsze oprogramowanie antywirusowe i antyspamowe
Adres w domenie email@twoja-domena.com
Pojemność skrzynek pocztowych 10GB 25GB
W pełni funkcjonalny webmail
Dostęp przez urządzenia mobilne i desktopowe (IMAP)
Współdzielone kalendarze, kontakty, zadania
Obsługa protokołów CardDAV oraz CalDAV
Zintegrowana strona portalu
Samoobsługowe narzędzie do migracji
Przechowywanie plików w chmurze - 25GB
Pakiet biurowy online -
Twórz / Edytuj dokumenty Word -
Twórz / Edytuj arkusze kalkulacyjne -
Twórz / Edytuj prezentacje PowerPoint -
£3.70/mies./user
£4.50/mies./user

Jakie aplikacje wchodzą w skład OX App Suite?

Wszystkie plany OX App Suite obejmują dostęp do webmaila, kalendarza, zadań i książki adresowej. Pakiet Produktywność zawiera również dodatkowo OX Drive oraz dokumenty OX (pisma, arkusze kalkulacyjne i prezentacje).

Czy mogę dodać zewnętrzne konta email do OX App Suite?

Tak, OX App Suite umożliwia podłączenie wszystkich zewnętrznych kont email typu IMAP, w tym popularnych dostawców, takich jak Gmail, Yahoo i Outlook.com. Po prostu dodaj swój adres email oraz hasło do App Suite, a wszystkie wiadomości email wysłane na te konta pojawią się w Twoim interfejsie App Suite.

Czy mogę przeprowadzić migrację mojego konta email od innego dostawcy?

Tak, oferujemy samoobsługowe, intuicyjne i łatwe w użyciu, narzędzie do migracji. Migruj ze wszystkich popularnych usług poczty email, w tym Apple iCloud, Gmail, Outlook.com/Windows Live/Hotmail, Yahoo Mail, GMX lub T-Online, albo ręcznie wprowadź informacje o dostawcy za pomocą IMAP/POP3 lub innych dostępnych preferowanych protokołów.

Czy mogę zsynchronizować kalendarz i kontakty pomiędzy OX App Suite, a moim urządzeniem mobilnym?

Tak, OX App Suite w pełni obsługuje protokoły CalDAV i CardDAV. Dla użytkowników systemu Android, synchronizacja jest łatwa dzięki naszej dedykowanej aplikacji Android Sync App.

Czy OX App Suite będzie działać na moim urządzeniu?

Pakiet App Suite bezproblemowo współpracuje z większością natywnych klientów poczty na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych.

Urządzenia mobilne: iPhone z iOS 11/iOS 12, smartfon z Androidem 4.1 lub nowszym
Wspierane przeglądarki: Safari, Chrome (najnowsze i wcześniejsze wersje), Mozilla Firefox (najnowsze i wcześniejsze wersje), Microsoft Internet Explorer 11/Edge

Czy OX App Suite chroni przed spamem i wirusami?

Tak! OX App Suite wykorzystuje autorską technologię, jak również współpracę z uznanymi dostawcami w branży Anti-Spam, aby Twoja skrzynka odbiorcza była tak czysta i bezpieczna, jak to tylko możliwe.

Czym jest OX Drive (Pakiet Produktywność)?

OX Drive to rozwiązanie do przechowywania dokumentów, zdjęć i innych materiałów w chmurze. Oznacza to, że mając dostęp tylko do OX App Suite i OX Drive, będziesz miał również dostęp do wszystkich swoich plików. OX Drive pozwala na synchronizację plików ze wszystkimi urządzeniami za pomocą przeglądarki lub aplikacji natywnych.

Czym są dokumenty OX (Pakiet Produktywność)?

Oprogramowanie OX Text, OX Spreadsheet oraz OX Presentation to trzy aplikacje wchodzące w skład OX Documents. Aplikacje te mogą być używane do tworzenia i edycji dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji online. Twórz i edytuj swoje dokumenty na wszystkich urządzeniach z dowolnego miejsca, korzystając ze znanych funkcji oprogramowania Office.

Jakie języki obsługuje OX App Suite?

OX App Suite obsługuje następujące języki: angielski, niemiecki, duński, czeski, hiszpański, francuski, włoski, łotewski, węgierski, holenderski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowiański, fiński, szwedzki, chiński uproszczony (中文 简体), chiński tradycyjny (中文 繁體), japoński (日本語 日本).

Powered by WHMCompleteSolution