Smart Updates For WordPress

WP Toolkit Deluxe umożliwia zarządzanie motywami i wtyczkami WordPress, umocnienie zabezpieczeń, automatyzację, klonowanie, tworzenie oraz przywracanie kopii zapasowych, a wszystko to z jednego przyjaznego dla użytkownika pulpitu nawigacyjnego.

Wyeliminuj nudną i wykonywaną na oślep pracę podczas zarządzania WordPressem. Oprócz wszystkiego, czego można się spodziewać, od łatwego tworzenia i przywracania kopii zapasowych, do zarządzania indeksowaniem wyszukiwarki, a także logowania się do WordPressa jednym kliknięciem, otrzymujesz również automatyczne inteligentne aktualizacje, instancje staging wraz klonowaniem, w celu łatwego powielania lub testowania istniejących stron, jak również wzmocnienie zabezpieczeń jednym kliknięciem i wiele więcej!

Jedyny Toolkit, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebował...

Twórz szybko i prosto

Instaluj oraz konfiguruj wtyczki i motywy, aby dostosować wygląd oraz działanie dowolnej (lub wszystkich) stron WordPress jednocześnie za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

s

Eksperymentuj bezpiecznie

Sklonuj dowolną istniejącą stronę WordPress, aby przetestować projekty, wtyczki i wszystkie inne elementy strony. Następnie zsynchronizuj sklonowaną instancję z oryginalną stroną w dowolnie wybranym momencie.

Ciesz się bezpieczeństwem

Pojedyncze kliknięcie wywoła skan i wzmocnienie strony WordPress przed wybranymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Możesz również chronić hasłem określone strony.

Zautomatyzowane aktualizacje

Funkcjonalność Smart Updates automatycznie identyfikuje i analizuje aktualizacje pod kątem kompatybilności oraz zabezpieczeń, a następnie instaluje je lub powiadamia o wszelkich problemach, zapewniając bezpieczeństwo strony.

Klonowanie i masowe wzmocnienie

Utwórz duplikat swojej strony, aby móc z nią eksperymentować. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie wszystkich stron WordPress za pomocą jednego kliknięcia.

Tryb konserwacji

Wyłącz tymczasowo stronę oraz wyświetlaj w trakcie jej konserwacji dowolny komunikat.

Najbardziej kompletny, bezpieczny i wszechstronny Toolkit dla WordPressa

WP Toolkit Deluxe zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zainstalować, skonfigurować, zaktualizować i zabezpieczyć strony WordPress. Uaktualnij do WP Toolkit Deluxe już dziś.

Wypróbuj WP Toolkit Deluxe już dziś!

Zaloguj się, aby zobaczyć ceny do dodania do istniejącego hostingu

Zaloguj się teraz

Często zadawane pytania

Czym jest WP Toolkit?

WP Toolkit to interfejs zarządzania WordPressem dla panelów Plesk oraz cPanel, który pozwala na instalację, konfigurację i zarządzanie witrynami WordPress.

Czym wyróżnia się WP Toolkit Deluxe?

WP Toolkit Deluxe to płatna aktualizacja z zaawansowanymi funkcjami, obejmuje zarządzanie wtyczkami i motywami, instancje staging, klonowanie, inteligentne aktualizacje (Smart Updates) i wiele więcej.

Czym są inteligentne aktualizacje (Smart Updates)?

Inteligentne aktualizacje (Smart Updates) automatycznie testują aktualizacje motywów, wtyczek, języków i samego WordPressa w całkowicie bezpiecznym środowisku bez ryzyka dla Twojej witryny.

Ile kosztuje WP Toolkit?

WP Toolkit Deluxe jest dostępny jako dodatek do odpowiednich pakietów hostingowych. Aby zapoznać się z cenami, zaloguj się i sprawdź koszt dla Twoich istniejących domen lub zarejestruj się jako nowy klient. Dowiedz się więcej

Jak mogę uzyskać dostęp do WP Toolkit?

Jeśli masz dostęp, znajdziesz ikonę WP Toolkit i link w swoim pulpicie nawigacyjnym cPanel. Dla tych z WP Toolkit Deluxe, znajdziesz również link do logowania z widoku usługi hostingowej w naszym panelu klienta.